Skip links

Aplikacje dedykowane

Narzędzia stworzone specjalnie dla Ciebie

Aplikacje dedykowane

Dedykowane aplikacje internetowe to produkty „szyte na miarę”. Stanowią one zaawansowane systemy informatyczne wykorzystujące platformę internetową i dopasowane do potrzeb klienta.

Nasza firma oferuje w tym zakresie:

  • aplikacje webowe;
  • aplikacje mobilne (iOS/Android).
Aplikacja Grafika 01

Aplikacja Grafika 02
Aplikacja Grafika 03

Elastyczność

Aplikacja dedykowana tworzona jest z myślą o konkretnym biznesie. Z tego względu klient otrzymuje dokładnie to, czego oczekuje. Nie ma zbędnych funkcji czy opcji, a jeżeli rozwój Twojego biznesu w przyszłości będzie wymagał dodatkowej rozbudowy aplikacji nie stanowi to żadnego problemu.

Czas to priorytet

Szybkość działania Twojej strony internetowej ma kluczowe znaczenie dla rentowności biznesu. Klient chce jak najszybciej zapoznać się z ofertą Twojej firmy. Nie pozwól mu długo czekać. Uniwersalne systemy mają granice, których nie są w stanie przekroczyć. W tym zakresie aplikacje dedykowane są bezkonkurencyjne.

Ponadto prace konieczne do wykonania w systemach internetowych można wykonać szybciej poprzez redukcję ilości kliknięć, jak i czasu oczekiwania na odpowiedź serwera. Aplikacje dedykowane zapewniają zautomatyzowanie części czynności, co przełoży się na zmniejszenie generowanych kosztów.

Aplikacja Grafika 06

Aplikacja Grafika 07
Aplikacja Grafika 08

Ekonomia to podstawa

Dbamy o Twoje finanse. Tworząc aplikacje dedykowane przykładamy szczególną uwagę, aby koszt obsługi i utrzymania systemu generowały minimalne koszty, zwłaszcza na początku swego działania.

Otwartość

Dzięki zastosowaniu innowacyjnych technologii aplikacje dedykowane mogą bez problemu być połączone z innymi systemami. Automatyczne wpisy w social mediach, wysyłka e-maili, powiadomienia na telefonie – to tylko kilka przykładowych opcji.

Aplikacja Grafika 11

Zainteresowany ?
Porozmawiajmy o Twojej stronie internetowej

Zamów wycenę
Hosting

Domena

i hosting

Jeżeli chcesz, aby Twoja strona była widoczna w sieci potrzebujesz domeny (nazwa twojej strony np. maximum.pl) i sprawdzonego serwera (miejsca, w którym trzymane są wszystkie pliki).

Pomożemy wybrać Ci odpowiednią nazwę domeny, a także dobierzemy serwer tak, aby Twój serwis działał szybko i sprawnie.

E-prawo

Strony i sklepy internetowe powinny posiadać dokumenty na temat przechowywania danych osobowych. Zadbaj o bezpieczeństwo prawne swojego serwisu i zleć przygotowanie odpowiednich pism profesjonalistom. Współpracujemy z zaufanym partnerem, który świadczy dla nas wsparcie prawne.

E-prawo
Prawo 6 Obsluga Prawna

Stwórzmy coś niezwykłego

Zacznij projekt

Zamów wycenę Szybki kontakt