Skip links

O nas

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu nowych technologii komunikacyjnych. Zapewniamy przewagę konkurencyjną, oferując nowoczesne, interaktywne narzędzia służące kontaktom i wymianie informacji.
Od 2000 roku świadczymy kompleksowe i wyspecjalizowane usługi w zakresie marketingu internetowego, uwzględniając innowacyjne technologie wykorzystywane w biznesie.Lata doświadczeń połączone z bogatą wiedzą, kreatywnością i nowatorskim podejściem pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. Nie stoimy w miejscu – podejmujemy nowe wyzwania, dlatego w naszym słowniku słowo „niemożliwe” nie istnieje. 
Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze wizje i projekty przeradzają się w konkretne rezultaty, adekwatne do potrzeb i oczekiwań Klientów.
Na każdym etapie prac służymy swoją wiedzą i fachowością. Zapewniamy kompleksową opiekę nad realizowanymi projektami, pozostając stale do dyspozycji naszych Klientów. Nasza współpraca nie kończy się w momencie „zamknięcia” zlecenia.W listopadzie 2016 roku nowym właścicielem marki Maximum została spółka Domveo, przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi w obszarze technologii internetowych. Domveo jest operatorem ogólnopolskiego portalu budowlanego Wbudowie.pl oraz zarządza agencją interaktywną Fancybox.pl
20+
LAT NA RYNKU
28
ŚREDNIA WIEKU PRACOWNIKÓW
1200+
PROJEKTÓW
12000+
ZJEDZONE PIZZE