Skip links

Outsourcing IT

Zaoszczędź poprzez oddelegowanie części pracy z firmy

Outsorcing IT

Outsorcing IT to przekazanie części lub wszystkich zadań działu IT dla przedsiębiorstwa zewnętrznego. Dzięki takiemu zabiegowi firmy nie muszą utrzymywać infrastruktury, ludzi oraz zajmować się modernizowaniem treści aplikacji czy zarządzania jej treścią.

Nasza firma oferuje w tym zakresie następujące usługi:

  • domeny/serwer/poczta;
  • audyt IT;
  • konsulting IT;
  • szkolenia IT;
  • stała obsługa;
  • wsparcie techniczne.
Outsourcing 1
Outsourcing Domeny Serwer Poczta

Domeny / Serwer / Poczta

Aktywacja i przedłużenie domeny, zakup i konfiguracja serwera www, poczty czy hostingu – to czynności spoczywające na właścicielu biznesu lub jego przedsiębiorstwie, jeżeli sam zarządza własnym serwerem. Chcąc ułatwić naszym klientom skupienie się tylko na najważniejszych aspektach ich działalności oferujemy kompleksowe usługi utrzymania i hostingu.

Audyt IT

Nie jest wiedzą tajemną, że firmy zinformatyzowane i zautomatyzowane wyprzedzają swoją konkurencję. Z tego względu proponujemy przeprowadzenie audytu praktyk i rozwiązań stosowanych w zakresie IT w Twojej firmie, który pozwoli na wskazanie obszarów koniecznych do poprawy.

Outsourcing Audyt
Outsourcing Konsulting

Konsulting IT

Obecnie wiedza ekspercka to potęga. My z chęcią dzielimy się nią z naszymi klientami. Jesteśmy otwarci na współpracę związaną z pomocą w planowaniu i wdrażaniu projektów informatycznych czy odpowiedziami na pytania techniczne. Ponadto możemy sprawdzić, czy wdrożona przez inne przedsiębiorstwo usługa lub produkt spełnia wymagane oczekiwania.

Szkolenia IT

W naszej firmie pracuje wielu ekspertów, którzy z chęcią dzielą się swoja wiedzą. Przeprowadzamy szkolenia z podstaw tworzenia treści, poruszania się w social mediach czy w zakresie RODO.

Outsourcing Szkolenia
Outsourcing Obsluga

Stała obsługa strony / sklepu / serwisu

Treść to klucz do sukcesu Twojej marki. Jesteśmy gotowi stworzyć nowe teksty dla Twojej firmy, jak i wprowadzić zmiany w już istniejących. Dostarczane przez nas treści są tworzone przez doświadczonych copywriterów ze znajomością opisywanego tematu. Jakość stoi na pierwszym miejscu.

Wsparcie techniczne

Czas reakcji na zakłócenia techniczne na Twoim serwerze to istotna sprawa. Z naszej strony oferujemy monitoring Twojej strony internetowej i poczty oraz szybką informację o problemach i naprawę bez zbędnej zwłoki.

Outsourcing Wsparcie

Technologie

Technologie Ikony Php
PHP
Technologie Ikony Symfony
Symfony
Technologie Ikony Javascript
JavaScript
Technologie Ikony Jquery
jQuery
HTML5
HTML5
Technologie Ikony Css3
CSS3
Technologie Ikony Mysql
MySQL
Technologie Ikony Ios
iOS
Technologie Ikony Android
Android
Technologie Ikony Wordpress
Wordpress
Technologie Ikony Woocommerce
WooCommerce

Stwórzmy coś niezwykłego

Zacznij projekt

Zamów wycenę Szybki kontakt