Zamów wycenę

O nas

Naszą misją jest dostarczanie najwyższej jakości usług z zakresu nowych technologii komunikacyjnych. Zapewniamy przewagę konkurencyjną, oferując nowoczesne, interaktywne narzędzia służące kontaktom i wymianie informacji.

Od 2000 roku świadczymy kompleksowe i wyspecjalizowane usługi w zakresie marketingu internetowego, uwzględniając innowacyjne technologie wykorzystywane w biznesie.

Lata doświadczeń połączone z bogatą wiedzą, kreatywnością i nowatorskim podejściem pozwalają na realizację nawet najbardziej nietypowych projektów. Nie stoimy w miejscu - podejmujemy nowe wyzwania, dlatego w naszym słowniku słowo „niemożliwe” nie istnieje.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Dzięki temu nasze wizje i projekty przeradzają się w konkretne rezultaty, adekwatne do potrzeb i oczekiwań Klientów.

Na każdym etapie prac służymy swoją wiedzą i fachowością. Zapewniamy kompleksową opiekę nad realizowanymi projektami, pozostając stale do dyspozycji naszych Klientów. Nasza współpraca nie kończy się w momencie „zamknięcia” zlecenia.

W listopadzie 2016 roku nowym właścicielem marki Maximum została spółka Domveo, przedsiębiorstwo świadczące kompleksowe usługi w obszarze technologii internetowych. Domveo jest operatorem ogólnopolskiego portalu budowlanego Wbudowie.pl oraz zarządza agencją interaktywną Fancybox.pl