Skip links

Pozycjonowanie

Zadbaj razem z nami, aby inni szybko odnaleźli Cię w sieci

Pozycjonowanie stron i sklepów internetowych

Pozycjonowanie to bardzo skuteczna metoda dotarcia do klienta przy wykorzystaniu sieci internetowej. Zwiększenie zainteresowania stroną www można uzyskać poprzez osiągnięcie przez nią wysokiej widoczności w wyszukiwarkach.

Nasza firma oferuje w tym zakresie następujące usługi:

  • pozycjonowanie;
  • audyt SEO.
Pozycjonowanie 1
Pozycjonowanie Pierwsza Strona

Możesz być na pierwszej stronie!

Badania naukowe pokazują, że większość internautów przegląda jedynie pierwszą stronę wyników pokazywanych przez wyszukiwarkę. Jeżeli chcesz znaleźć się właśnie w tym miejscu to postaw na skuteczne pozycjonowanie pozwalające na zwiększenie widoczności Twojej strony. To nie jest żaden zbieg okoliczności czy szczęśliwy traf!

Optymalne treści to podstawa!

Oferujemy rzetelny dobór słów kluczowych zapewniający optymalne miejsce strony pod kątem wyszukiwarek. Wysokie pozycje wyszukiwania gwarantują widoczność Twojej strony.

Pozycjonowanie Optymalizacja
Pozycjonowanie Raporty

Raporty i narzędzia

Nasi klienci płacą za oczekiwane rezultaty. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych narzędzi dostarczamy naszym klientom raporty, które pozwalają na stałe monitorowanie pozycji strony w wyszukiwarce.

Strategia internetowa – jak przebiega proces?

Tel2 (2)
Tel1 (1)

1. Chcemy zrozumieć biznes

Zaczynamy od spotkania z klientem, na którym omawiamy konkretny biznes. W pierwszej kolejności stawiamy na jego zrozumienie, a następnie dopasowanie odpowiednich rozwiązań.

2. Planujemy strategię i czekamy na akceptację

Wizja rozwoju biznesu i wizerunku marki oraz tworzenie optymalnych treści to elementy mające duże oddziaływanie na przyszłość przedsiębiorstwa. Staramy się, aby były jak najbardziej dopasowane do oczekiwań. Akceptacja przez właściciela stworzonej przez nas strategii to podstawa współpracy.

3. Realizujemy

Na tym etapie konsultujemy projekt i wdrażamy w życie założenia opracowanej strategii.

4. Sprawdzamy

Po wdrożeniu zmian, śledzimy jaki miały wpływ na widoczność strony lub sklepu internetowego. Dzięki właśnie tym zmianom możemy reagować w odpowiedni sposób i dopasować dalszą strategię w celu wzrostu biznesu.

5. Reagujemy

Zmiany w wyszukiwarce Google mają miejsce cały czas a wprowadzane zmiany algorytmu, co rusz dają nam nowe przeszkody do pokonania w drodze do czołowych pozycji fraz kluczowych.

Stwórzmy coś niezwykłego

Zacznij projekt

Zamów wycenę Szybki kontakt