Skip links

Prawo w e-biznesie

Zabezpiecz swoją firmę na różne ewentualności w ramach prawa.

Prawo internetowe

Prawo internetowe to trudne zagadnienie. Z tego względu nasza firma współpracuje z Kancelarią Radców Prawnych specjalizująca się w tej gałęzi prawa. Przygotowywane dokumenty są monitorowane przez 12 miesięcy w zakresie aktualności z obowiązującym prawem, a okres ten można w każdym momencie przedłużyć.

Nasza firma oferuje w tym zakresie tworzenie:

  • regulaminów serwisów;
  • regulaminów sklepów;
  • regulaminów aplikacji.
Prawo 1 Prawo Internetowe
Prawo 2 Regulamin Sklepu

Regulamin sklepu internetowego

Opracowanie regulaminu sklepu internetowego warto poświęcić profesjonalistom. Przede wszystkim musi być on zgodny z prawem, zrozumiały dla adresatów i bezpieczny dla danego przedsiębiorstwa. Każdy sklep jest nieco inny, więc gotowe wzory nie są najlepszym pomysłem. Mogą narazić Cię na niepotrzebne straty finansowe. Regulamin sklepu internetowego napisany specjalnie dla Twojej firmy zapewni spokój podczas spornych sytuacji z klientami, ureguluje kwestie gwarancji i zwrotów oraz wiele innych obszarów, zapewniając przy tym specyfikę sprzedawanych produktów.

Regulamin serwisu internetowego

Regulamin serwisu internetowego powinien stanowić zbiór zrozumiałych reguł, zgodnych z prawem, ale uwzględniających specyfikę firmy. Przejrzysty regulamin zwiększa wiarygodność serwisu.

Prawo 3 Regulamin Serwisu
Prawo 4 Regulamin Aplikacji

Regulamin
aplikacji mobilnej

Aplikacje mobilne są coraz bardziej popularne i wymagają regulaminów porządkujących zasady korzystania z nich. Jednak każda z nich jest inna i lepiej skorzystać z indywidualnych regulaminów, niż gotowych wzorów. Odpowiednio sformułowany dokument nie tylko jest przydatny dla użytkowników, ale także zabezpiecza interesy właściciela.

Stwórzmy coś niezwykłego

Zacznij projekt

Zamów wycenę Szybki kontakt